Menü Kapat

Güler Yüzlü Hizmeti ve 1000+ Mutlu Müşterileri

Beraber yürüdüğümüz bu 22 yıl boyunca güven, kalite, müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek bu projeleri gerçekleştirdik.

Veri Merkezi Çözümleri

Kamera Güvenlik Sistemleri

Sunucu Çözümleri

Siber Güvenlik Çözümleri

ŞİRKET PROFİLİMİZ

Anka Aktif Bilgi Teknolojileri ve güvenlik hizmetlerini alanında danışmanlık, çözüm ve destek sağlama, alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile mükemmellik anlayışı içerisinde kurumsal müşterilere en iyi hizmeti sunmaktadır. Anka Aktifi ‘ in sektörün en iyilerden birisi olmasının nedeni ise, yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ürünlerin kullanım alanlarını bilmesi, ürün ve hizmetleri bu ihtiyaçlar doğrultusunda birbirine entegre ederek müşterilerine özel çözümler sunmasıdır.

Firmamız CISCO SELECT PARTNER , ORACLE SELECT PARTNER , JUNİPER SELECT PARTNER, TREND MİCRO SELECT PARTNER ünvanına sahip olup, kullandığı tüm teknolojilerin en yeni teknoloji olmasını benimsemiştir.

Bu amaçla firmamızda kamu için Proje Grubu, Satış Grubu, Teknik Destek Grubu, Altyapı grupları oluşturulmuş ve en hızlı şekilde ihtiyaca çözüm sağlanmaktadır.

MISYONUMUZ is çeşitlerimiz çözümlerimiz, hizmet sonrasi sağladığimız güvenilirlik, yüksek iş ve ticari ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olarak çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir firma olmak Yüksek standartlarda kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çikarmak müsterilerimizin zamanına ve haklarına savgı duymak.
ViZYONUMUZ Gelişen ve değişen dünyada sarsılmayan bir güven ve disiplin anlayışıyla en güncell en doğru şekilde müşterilerimizle buluşturmaktır. teknolojiy Dürüstlükten ve şeffaf lıktan ödün vermeyerek güler yüzlü ve sağlam bir hizmet anlayisın ilke edinmek. Ticari kazancı ikinci planda tutarak müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak. Yurduna ve insanina fayda sağlayacak projeler üretmek ve geliştirmek

Hizmetlerimiz

SABİT VE TAŞINABİLİR (KONTEYNER ) DATACENTER ÇÖZÜMLERİ

KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI ( UPS )

YAZILIMLAR

AĞ SİSTEMLERİ / OMURGA ANAHTARLARI

KAMERA GÜVENLİK SİSTEMLERİ

KABLOSUZ ÇÖZÜMLER

DEPOLAMA VE YEDEKLEME ÇÖZÜMLERİ

SUNUCU ÇÖZÜMLERİ

FİBER OPTİK , BAKIR DATA ÜRÜNLERİ SONLANDIRMA

İletişim